REPORTER DYŻURNY
94 347 09 19
news@radio.koszalin.pl
POGODA

pogoda4.png    od 1 do 2°C 

pochmurnie, wiatr umiarkowany

ciśnienie 1024 hPa 

szczegóły

Audycje

Gość Studia Bałtyk

Od poniedziałku do piątku o 8:10

Po Słowie

Godzinne rozmowy z politykami, są okazją do dyskusji na bieżące tematy.

Radiowy Klub Obieżyświata

Wyprawy dalekie i bliskie, porady dla podróżujących. Niezwykłe opowieści ludzi, którzy podróżowanie uznali za swój życiowy cel, oraz tych, którzy po raz pierwszy w życiu odważyli się przekroczyć granicę. To także wizyty w najciekawszych miejscach regionu i spotkania z pasjonatami tych miejsc.

Reportaż w Radiu Koszalin

Zawsze ważne tematy. Zawsze ciekawi rozmówcy. Wielokrotnie nagradzani autorzy.

Wieczór w Dobrym Klimacie

Publicystyczne wieczory w Radiu Koszalin, to czas poświęcony reportażowi, audycjom dokumentalnym oraz rozmowom z ciekawymi ludźmi i o interesujących sprawach. To czas, który wymaga od nas zastanowienia, a czasem chwili refleksji.

Organizacje Pożytku Publicznego

Organizacje Pożytku Publicznego, którym można przekazać 1% podatku. Prezentacja beneficjentów:

Indeks

Najdłuższy studencki kwadrans w regionie. Audycja w Radiu Koszalin - o studentach i dla studentów. Najważniejsze informacje ze świata nauki, doniesienia z uczelni Pomorza, życie żaków w Koszalinie, Słupsku, Kołobrzegu, Pile i Szczecinku. Spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 18.05. 

Inkubator Biznesu

Na audycję zaprasza Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie www.sisg.pl

Interwencja Radia Koszalin

Razem rozwiązujemy problemy naszych słuchaczy w „oknie interwencyjnym”

Jazzowe Spotkania

To chwila wytchnienia, nietuzinkowi artyści, muzyka, która otwiera nas na świat

Junior

Audycja dla najmlodszych słuchaczy i ich rodzin. Rozmawiamy o sprawach ważnych dla uczniów, uczymy się języków obcych, uprawiamy sport, sprawdzamy co "w trawie piszczy", a także rozmawiamy o zdrowym jedzeniu.

Już to słyszałem - felieton muzyczny

Felieton muzyczny z coverami w tle

Lato Na Gorąco

Wakacje z Radiem Koszalin!

Lista Przebojów Ludowych

Regionalni twórcy na ludowo

Magazyn kaszubski

Audycja publicystyczna, w której omawiane są społeczno-polityczne oraz kulturalne tematy związane ze społecznością kaszubską. 

Magazyn katolicki

To audycja dla ludzi, którym sprawy Kościoła, szczególnie w regionie, nie są obce. Magazyn Katolicki, w każdą niedzielę o godz. 8.05. Zapraszam - Katarzyna Kużel

Magazyn romski

Romano Dźipen – Z życia Romów 

Magazyn ukraiński

Program publicystyczny, w którym omawiane są społeczno-polityczne oraz kulturalne tematy związane z mniejszością ukraińską w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Pomorza oraz współczesne problemy Ukrainy.

Na Forum

Godzinne rozmowy z politykami, są okazją do dyskusji na bieżące tematy, które poruszają opinię publiczną w całym kraju. Poruszane przez dziennikarzy tematy sprawiają, że politycy muszą wypowiadać się w sprawach, które dotyczą poszczególnych partii i podejmowanych przez nie decyzji oraz wyraźnie określać swoje stanowisko.

Na Liryczną Nutę

Liryczna podróż pięknych słów i poetyckich nut w środku dnia

Nowy system gospodarki odpadami komunalnymi w Koszalinie

Kampania Urzędu Miejskiego w Koszalinie, sfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

PROW – zmieniamy zachodniopomorską wieś

PROW – zmieniamy zachodniopomorską wieś to cykl audycji – programów radiowych, dzięki któremu mieszkańcy obszarów wiejskich Pomorza Zachodniego pogłębiają swoją wiedzę na temat możliwości pozyskiwania środkówz Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz zaobserwują zamiany jakie zachodzą na obszarach wiejskich dzięki ich wykorzystaniu. Przedstawione zostaną przykłady dobrych praktyk, inicjatyw lokalnych, które są warte polecenia i naśladowania oraz poprawiają jakość życia mieszkańców zachodniopomorskich wsi. Podmioty realizujące prezentowane w ramach cyklu projekty podzielą się z widzami swoimi doświadczeniami, co zwiększy zainteresowanie funduszami wśród ich potencjalnych beneficjentów i wpłynie korzystnie na efektywniejsze korzystanie z dostępnych w naszym regionie funduszy unijnych.

Przebojowe Radio Koszalin

Zbiór niezbędnych wiadomości o tym, co się wydarzy w życiu kulturalnym i artystycznym: koncerty, wystawy, premiery, artyści-zawodowcy i artyści-amatorzy. W programie pojawiają się recenzje filmów, płyt, spektakli.

Przegląd Muzyczny

Spotkanie z muzyką klasyczną w regionie

Radio Dobrych Wiadomości

Przedpołudniowa audycja towarzysząca, w której słuchacze mają okazję porozmawiać o sprawach, które sprawiają, że szerzej się uśmiechają, a dzień staje się milszy. Chcemy zachęcić Państwa do pozytywnego patrzenia na świat i ludzi, do dzielenie się tym czego mamy w nadmiarze.

Radiowy Klub Muzyki

Najpiękniejsza muzyka świata w mistrzowskich wykonaniach 

RaPP - Radiowy Przegląd Prasy

Cejrowski kontra Rudnik

Studio Bałtyk

Informacyjne pasmo Radia Koszalin. Tu znajdziesz wszystko co związane jest z naszym regionem. 

Audycje Agencji Rynku Rolnego

Audycje powstają przy współpracy Agencji Rynku Rolnego administrującej w Polsce mechanizmami Wspólnej Polityki Rolnej oraz mechanizmami krajowymi.

Echo Zachodniopomorskiej Wsi

Partnerem audycji "Echo Zachodniopomorskiej Wsi" jest Zachodniopomorska Izba Rolnicza.

Eko-Notatnik

Audycja „Eko-Notatnik” jest realizowana we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Koszalin - Miasto na Model

Audycje współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zawsze Blisko Was

Idealny towarzysz w pracy, w domu czy w samochodzie. W audycji tematy lekkie, łatwe i przyjemne, ale też praktyczne. Do tego konkursy, porady i ciekawostki. Zawsze też czekamy niecierpliwie na telefony słuchaczy.

PO RYBY 2007 - 2013

Program Operacyjny Zrównoważony Rozwój Sektora Rybołówstwa i Nadbrzeżnych Obszarów Rybackich

teraz na antenie

17:00 - 19:45 W Dobrym Klimacie
W Dobrym Klimacie
płacę abonamentRadio Cyfrowe - więcej nież radio!

Partnerzy

Pomorze Zachodnie