Wiadomości ze świata polityki, ekonomii, sportu, kultury i show-biznesu. Najciekawsze reportaże oraz relacje dziennikarskie, aktualna prognoza pogody, sport, muzyka, materiały dźwiękowe, wideo i zdjęcia - to wszystko w nowym portalu Polskiego Radia Koszalin.

 

 

Już 1 stycznia 2017 r. pod adresem www.prk24.pl internauci znajdą najważniejsze informacje z regionu, Polski i świata w jednym miejscu. Kilkudziesięciu dziennikarzy w redakcjach w Koszalinie, Słupsku, Kołobrzegu, Szczecinku i Pile przekaże najważniejsze informacje społeczne, polityczne, kulturalne i sportowe.

 

Portal korzysta również z zasobów newsowych Polskiego Radia S.A. oraz Telewizji Polskiej S.A. Uzupełnieniem publikowanych artykułów będą atrakcyjne materiały dźwiękowe, wideo i zdjęcia. Portal wyróżnia się przejrzystym layoutem. Słuchacze Polskiego Radia Koszalin, którzy mają antenowych ulubieńców, mogą w prosty sposób wybierać treści przygotowywane przez naszych dziennikarzy.

 

- Portal jest w pełni responsywny – dostosowuje się do wielkości wyświetlacza dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Wszystkie strony, w tym multimedia, ładują się błyskawicznie, gdyż nowa strona działa na nowoczesnym silniku opracowanym przez Telewizję Polską S.A. - mówi Piotr Ostrowski, Prezes Zarządu i Redaktor Naczelny Polskiego Radia Koszalin.

 

W nowym portalu pojawią się także muzyczne przeboje, wielokrotnie nagradzane reportaże oraz archiwalne audycje. Ważnym elementem jest też intuicyjny w obsłudze kalendarz, w którym użytkownicy znajdą informacje o wszystkich najważniejszych w regionie wydarzeniach kulturalnych i sportowych oraz objętych patronatem medialnym Polskiego Radia Koszalin imprezach.

 

- Nowa witryna to poważny skok technologiczny w stosunku do obecnej strony internetowej. Stwarza wiele możliwości dzięki bogatej palecie nowoczesnych narzędzi multimedialnych - dodaje Piotr Kobalczyk, Dyrektor Programowy i zastępca Redaktora Naczelnego Polskiego Radia Koszalin.

 

Zobaczcie nas od lepszej strony 1 stycznia 2017r. na www.prk24.pl.

 

Redakcja/kkol